Büyükçekmece’de skandal iddia: Okul müdürü veliyi ve öğrencileri darp etti

BÜYÜKÇEKMECE’DE DEPREM TATBİKATI SIRASINDA GÜRÜLTÜ OLUŞTURDUĞU İDDİA EDİLEN 14 YAŞINDAKİ ÖĞRENCİNİN VELİSİ, OKUL MÜDÜRÜNÜN DARP ETTİĞİ İDDİASIYLA ŞİKAYETÇİ OLDU

Olay, öğlen saatlerinde Büyükçekmece Batıköy Memurdan Armağan İlk ve Ortaokulu’nda meydana geldi. İddiaya göre, deprem tatbikatı sırasında Semih U. (14) ve arkadaşları sıradayken gürültü çıkardı. Bunun üzerine okul müdürü E.G. çocukları uyarıp hakaret ederek ayağına vurdu. Semih U., durumu babası Hakan U.’ya anlattı.

Gelen veli, müdürle konuşmak istedi ancak aralarında tartışma çıktı. Tartışma sırasında okul müdürü E.G. iddiaya göre bir kez daha çocuğa hakaret etti. Bu esnada çıkan kavgada veli Hakan U. gözünden ağır yaralandı ve ayağında çatlak oluştu. Okula ihbar üzerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi.

3 ÖĞRENCİ VELİSİ DAHA ŞİKAYETÇİ OLDU

Olay sırasında 3 öğrencinin velisi de çocuklarına darp ve hakaret edildiği gerekçesiyle şikayette bulundu. Okul müdürü E.G. gözaltına alınırken, soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Bu olayı anlatan veli Hakan U., çocuğunun okul müdürü tarafından şiddet uygulandığını öğrendikten sonra okula gittiğini ancak müdürün kendisine de şiddet uyguladığını söyledi. Diğer öğretmenlerin de linç girişiminde bulunduğunu belirten veli, şikayetçi olduğunu ifade etti.

Deprem tatbikatı sırasında tüm öğrencilerin aşağıya indiğini belirten Semih U. ise arkadaşının seslendiğini ve buna dönüşünde okul müdürü tarafından ayağına tekme atıldığını söyledi. Tatbikatın sona ermesinden sonra müdürle konuşmak istediğini ancak müdürün küfür ederek gitmesini söylediğini belirtti. Ayrıca, babasının geldiği esnada da müdürün hakaretler ettiğini söyledi.

BU BİR DEMO METİNDİR. ONAYLARINIZI ALINIZ.

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir