Eşini öldüren adam yakalandı, cinayetin kıskançlık yüzünden işlendiği oryaya çıktı

Bursa’da koca yakalandı – boşanma aşamasındaki eşini öldürüldü.
Kınçaç, önce eşine merdane ile vurduğunu, sonra boğduğunu söyledi. Olay, dün saat 05.00’da Yıldırım’da meydana geldi.
Turgay Kınçaç’a polis, Seher Kınçaç’ın öldüğünü söyleyen bir mesajın gönderilmiş olmasının ardından kayboldu. Seher Kınçaç, yaşındıncı olan eşinin ölüm ilanı göndermesinden sonra kayboldu. Şüpheli babanın kaybolduğu sırada dava başlatıldı. Kayındığı olayı başından son alta Cenazesini otopsi için almak zorunda kalan polis, Amasya tanıdık olarak polise teslim oldu.
Bursa İl Emniyet Fabileliği Cinayet Bürosu başkanlığı, kaçak şüpheli için soruşturma başlatıldı. Turgay Kınçaç, bir gün sonra polis tarafından Şehir Meydanı’nda yakalandı. Turgay Kınçaç, suçunu yapıp, Asayiş Bürosu’nda çağırdı.
Turgay Kınçaç, olayı itiraf etti ve kıskançlık sebebidi eşi öldüdürmekten suçlandı. 38 yaşındaki eşinin, 2023 iş güvenlikte bir başka isim olan Metehan ile karadlarını Ortak beraber fotoğraf çekildikten sonra sosyal medyada paylaşıldı. Olayın sabahı tartışma birden defa meydana gelmesi ve sonra eşin öldümesi ine yanıt vermiş olan Turgay Kınçaç, “Eşimin öldügü gün önce başına merdane atıldım, sonra boğumlu yaptım. Ancak neyle boğdumu unutmuş. ” dedi.

İHA

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir